دادگاه قاهره پیروزی کشورهای دیگر کشورهای عربی

دادگاه: قاهره پیروزی کشورهای دیگر کشورهای عربی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل گمانه‌زنی‌هایی از معامله بن طلال با ولیعهد عربستان در قبال آزادی‌اش

ولید بن طلال، میلیاردر عربستانی به تازگی توافق‌نامه‌ای جهت فروش سهم خود از هتل‌ها و مجتمع‌های تفریحی”موفینبیک” امضا کرده است که اعلام این خبر از سوی شرکت تحت ما

گمانه‌زنی‌هایی از معامله بن طلال با ولیعهد عربستان در قبال آزادی‌اش

گمانه زنی هایی از معامله بن طلال با ولیعهد عربستان در قبال آزادی اش

عبارات مهم : ارتباط

ولید بن طلال، میلیاردر عربستانی به تازگی توافق نامه ای جهت فروش سهم خود از هتل ها و مجتمع های تفریحی”موفینبیک” امضا کرده است که اعلام این خبر از سوی شرکت تحت مالکیت وی گمانه زنی هایی را مبنی بر ارتباط این معامله با توافق وی با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در برابر آزادی اش از زندان به وجود آورد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، شرکت سهامی عربستان که مالکیت آن در اختیار شاهزاده ولید بن طلال است از امضای توافقنامه ای با شرکای خود جهت فروش هتل ها و مجتمع های تفریحی “موفنبیک “به یکی از شرکت های “اکور هوتیلز” فرانسه خبر داد. اعلام این خبر سوالاتی را بر انگیخت که مهمترین آن ارتباط این معامله با توافقی بود که وی با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و پسر عمویش در برابر آزادی اش از زندان به آن دست یافتند.

طبق اعلام رسانه های مخالف سعودی، این خبر بیانگر تلاش بن طلال جهت پایبندی به عهد خود با ولیعهد سعودی مبنی بر پرداخت دارایی هایی به ارزش ۱۳ میلیارد دلار هست. لیکن گمانه زنی ها حاکی از این است که علت فروش مجموعه هتل ها به شرکت فرانسوی معامله ولید بن طلال با بن سلمان بر سر آزادی خود است.

گمانه‌زنی‌هایی از معامله بن طلال با ولیعهد عربستان در قبال آزادی‌اش

شرکت سهامی عربستان چندی پیش سهام خود را در هتل “فور سیزنز ” بیروت به ۱۱۵ میلیون دلار فروخت.

به نوشته روزنامه فاینشنال تایمز، بن طلال در مارس گذشته سهم خود در هتل “فورسیزنز” دمشق را به سامر فوز فروخت.اقدامات مربوط به فروش سهم بن طلال در هتل مذکور در مدت بازداشت وی کامل شد به این ترتیب که از نوامبر گذشته شروع و ماه گذشته میلادی به آخر رسید.

ولید بن طلال، میلیاردر عربستانی به تازگی توافق‌نامه‌ای جهت فروش سهم خود از هتل‌ها و مجتمع‌های تفریحی”موفینبیک” امضا کرده است که اعلام این خبر از سوی شرکت تحت ما

مسئولان سعودی بن طلال، میلیاردر عربستانی را در ارتباط با پرونده مبارزه با فساد بعد از گذشت بیش از دو ماه از بازداشتش در تاریخ ۲۷ ژوئیه گذشته آزاد کردند.

واژه های کلیدی: ارتباط | عربستان | عربستانی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs